Новости сайта

Главные новости и объявления

Сторінка:  1  2  ()
ОбговоренняПочато користувачемВідповідейОстаннє повідомлення
Шановні колеги! Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Tue 18 Apr 2017, 15:43
Шановні студенти! Фото Тєтєрєв Владислав Тєтєрєв Владислав 0 Mon 17 Apr 2017, 10:43
Привітання з Великоднем! Фото системы Администратор системы Администратор 0 Fri 14 Apr 2017, 11:41
С 8 марта! Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Wed 8 Mar 2017, 12:44
ЛЕТНЯЯ СТАЖИРОВКА ЗА ГРАНИЦЕЙ!!! Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Tue 7 Mar 2017, 11:41
С Днем рождения университета! Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Wed 1 Mar 2017, 12:00
С Масленицей! Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Mon 20 Feb 2017, 13:10
Презентація проекту! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Wed 8 Feb 2017, 14:44
Опитування викладачів Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Mon 30 Jan 2017, 10:24
Основи дистанційного навчання. Аспекти досвіду впровадження електронного навчання у Великобританії. Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Fri 20 Jan 2017, 11:27
С праздником Крещения! Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Thu 19 Jan 2017, 09:19
С Новым 2017 годом! Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Tue 27 Dec 2016, 17:44
Сводная ведомость Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Tue 13 Dec 2016, 15:04
Увага, студентам! Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Tue 13 Dec 2016, 09:47
С Днём студента! Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Thu 17 Nov 2016, 10:01
Горячая линия. Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Wed 16 Nov 2016, 13:41
Шановні викладачі, молоді науковці та аспіранти! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Mon 14 Nov 2016, 10:57
"Технологія формування та підтримки дистанційних курсів" Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Wed 9 Nov 2016, 10:04
Связь с преподавателями Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Tue 1 Nov 2016, 08:28
"Технологія формування та підтримки дистанційних курсів" Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Mon 31 Oct 2016, 10:13
Технические вопросы студентов. Фото Ільєнко Микола Ільєнко Микола 0 Wed 19 Oct 2016, 09:49
З Днем працівника освіти! Фото Тєтєрєв Владислав Тєтєрєв Владислав 0 Fri 30 Sep 2016, 07:29
Фото Тєтєрєв Владислав Тєтєрєв Владислав 0 Wed 21 Sep 2016, 18:14
Звернення Фото Тєтєрєв Владислав Тєтєрєв Владислав 0 Tue 20 Sep 2016, 16:01
Шановні першокурсники! Фото Тєтєрєв Владислав Тєтєрєв Владислав 0 Mon 12 Sep 2016, 16:24
З Днем Знань! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Thu 1 Sep 2016, 09:13
Участь викладачів та аспірантів Луганського національного у першій англомовній літній школі Української асоціації дослідників освіти Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Wed 31 Aug 2016, 12:28
Інформація для абітурієнтів Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Wed 6 Jul 2016, 11:10
British Council Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Wed 15 Jun 2016, 14:30
Moodle Moot Ukraine 2016 Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Thu 26 May 2016, 13:57
British Council Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Sat 14 May 2016, 12:34
Ми прийняли участь у семінарі! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Thu 28 Apr 2016, 08:41
Шановні студенти! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Thu 7 Apr 2016, 08:27
Опитування для користувачів сайту Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Thu 31 Mar 2016, 09:11
«НАУЧНАЯ БИБЛИОТЕКА ЛНУ ИЩЕТ ТАЛАНТЫ» Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Tue 22 Mar 2016, 16:04
Шановні студенти, магістранти та викладачі університету! Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Thu 17 Mar 2016, 13:14
Працівники ЛНУ на міжнародній науково-практичній конференції "Особливості впровадження дистанційного навчання в Україні" Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Mon 14 Mar 2016, 10:17
Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України 2-4 березня 2016, Київ Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Wed 9 Mar 2016, 11:16
Безкоштовні ознайомчі дистанційні курси Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Wed 24 Feb 2016, 15:19
Вітаємо Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Thu 11 Feb 2016, 10:27
СТАНЬ СЛУХАЧЕМ НОВОГО БЕЗКОШТОВНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ! Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Mon 8 Feb 2016, 09:22
Шановні колеги! Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Thu 14 Jan 2016, 11:59
До уваги викладачів, які навчались на освітньому порталі Унiверситету «КРОК» Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Mon 11 Jan 2016, 11:38
Для студентов - хранение учебных материалов Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Tue 15 Dec 2015, 13:15
Безкоштовні курси Prometheus Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Tue 24 Nov 2015, 09:49
Запрошуємо Вас до навчання у відкритих дистанційних курсах Фото системы Администратор системы Администратор 0 Mon 26 Oct 2015, 07:26
Доступ до сайту електронного навчання Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Mon 12 Oct 2015, 11:43
Инструкция по переносу курсов с одного сайта на другой Фото Дудник Павел Дудник Павел 0 Tue 6 Oct 2015, 11:01
До уваги викладачів! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Tue 29 Sep 2015, 15:01
ВИКЛАДАЧАМ! Фото системы Администратор системы Администратор 0 Tue 29 Sep 2015, 13:41
Студентам Фото системы Администратор системы Администратор 0 Tue 22 Sep 2015, 10:05
Студентам Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Wed 16 Sep 2015, 15:14
До уваги студентів. Координатори-тьютори Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Tue 8 Sep 2015, 13:58
Міністерством освіти і науки затверджено зміни до Положення про дистанційне навчання Фото системы Администратор системы Администратор 0 Mon 7 Sep 2015, 11:03
Увага! Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Mon 7 Sep 2015, 10:24
Шановні першокурсники та студенти, які вперше навчаються дистанційно! Фото системы Администратор системы Администратор 0 Fri 4 Sep 2015, 11:16
Важлива інформація для викладачів! Фото системы Администратор системы Администратор 0 Thu 3 Sep 2015, 09:23
Студентам Фото системы Администратор системы Администратор 0 Wed 2 Sep 2015, 15:11
Дякуємо Вам за участь в опитуванні Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Fri 28 Aug 2015, 08:36
До уваги студентів! Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Fri 14 Aug 2015, 08:30
Вітаємо наших випускників! Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Wed 12 Aug 2015, 14:55
Конкурс на найкращі дипломні, маґістерські та кандидатські роботи Фото системы Администратор системы Администратор 0 Thu 9 Jul 2015, 10:18
Нова платформа Drop'pin для пошуку грантів, стажувань, електронних курсів тощо Фото системы Администратор системы Администратор 0 Mon 6 Jul 2015, 07:47
До уваги студентів, які отримували стипендії в ПАТ «Банк «Київська Русь» Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Wed 17 Jun 2015, 13:37
Сайт дистанционного обучения будет работать все лето! Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Wed 17 Jun 2015, 08:33
Студенты Луганского национального университета имени Тараса Шевченко сдают госэкзамены Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Fri 12 Jun 2015, 13:40
Архивирование курсов Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Thu 11 Jun 2015, 14:13
Матеріали тренінгу Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Tue 19 May 2015, 11:03
Проведення тренінгу в Кремінній! Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Wed 13 May 2015, 13:17
Проблемы, возникающие с семинаром Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Tue 21 Apr 2015, 11:08
Как быстро создать тест? Фото системы Администратор системы Администратор 0 Mon 20 Apr 2015, 12:48
Приказ "Про забезпечення прозорості" Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Mon 20 Apr 2015, 10:42
Создание тестов с помощью шаблона Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Fri 3 Apr 2015, 14:42
Часто задаваемые вопросы (FAQ) Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Mon 30 Mar 2015, 11:17
Дякуємо! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Tue 24 Mar 2015, 15:53
Шановні Викладачі!!!! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Wed 18 Mar 2015, 08:20
Шановні студенти! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Wed 18 Mar 2015, 08:17
Он-лайн поддержка сайта Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Fri 6 Mar 2015, 13:58
Русская и украинская версии Moodle Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Thu 5 Mar 2015, 11:55
Составление опорного конспекта к лекции Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Tue 3 Mar 2015, 16:43
Студентам! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Tue 3 Mar 2015, 11:18
Викладачам! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Tue 3 Mar 2015, 09:13
Скрытие курсов первого семестра. Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Mon 23 Feb 2015, 15:11
Подяка. Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Mon 23 Feb 2015, 10:20
Перемещение элементов внутри курса Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Thu 19 Feb 2015, 16:03
Работа с семинаром (настройка) Фото системы Администратор системы Администратор 0 Wed 18 Feb 2015, 16:10
Шановні студенти! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Tue 17 Feb 2015, 13:47
Шановні тьютори! Фото Котеленец Екатерина Михайловна Котеленец Екатерина Михайловна 0 Tue 17 Feb 2015, 13:47
Особенности создания лекции для некоторых специальностей Фото системы Администратор системы Администратор 0 Thu 12 Feb 2015, 15:37
Пересдача за 1-й семестр Фото системы Администратор системы Администратор 0 Thu 12 Feb 2015, 15:12
Создание элемента "Лекция" в системе Moodle Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Wed 11 Feb 2015, 14:54
Как добавить лекцию в moodle? Фото системы Администратор системы Администратор 0 Fri 6 Feb 2015, 15:16
До уваги викладачів! Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Fri 6 Feb 2015, 14:21
Заместителям директоров институтов / деканов факультетов Фото системы Администратор системы Администратор 0 Fri 6 Feb 2015, 10:09
Начинаем второй семестр Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Tue 3 Feb 2015, 16:55
Звернення проректора до студентів та викладачів Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Thu 29 Jan 2015, 15:53
Внимание преподавателям! Алексей Призюк Администратор Алексей 0 Mon 26 Jan 2015, 08:49
Внимание! Сообщение для зам.директоров и зам.деканов! Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Wed 21 Jan 2015, 10:46
Завершаем первый семестр Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Mon 19 Jan 2015, 14:41
Привязываем страницу к электронному адресу Фото Симонов Евгений Симонов Евгений 0 Sat 3 Jan 2015, 20:38
Сторінка:  1  2  ()