Найбільш поширені запитання (FAQ)

Викладачу (тьютору)

Використання відео-конференц-зв’язку appear.in

Використання відеоконференцзв'язку APPEAR.IN

Якщо у вас є мікрофон, веб-камера і підключений до Інтернету комп'ютер, то ви маєте змогу спілкуватися зі своїми студентами за допомогою геніального за своєю простотою Інтернернет-сервісу appear.in. Для цього вам не потрібно встановлювати на ваш комп'ютер жодних програм, не потрібно ніде реєструватися, не треба вводити лонін/пароль тощо.

Зайшовши на сайт https://appear.in/, ви маєте змогу створити кімнату для спілкування, назва якої пропонується системою і виділяється червоним кольором після адреси сайту:

1.JPG


В прикладі, показаному на картинці вище, - це https://appear.in/harmonius-dunlin. Ви можете залишити пропоновану вам назву або ввести свою. Головне, щоб вона не була вже зайнятою кимось іншим.

Якщо натиснути кнопку Start, на сервері буде створена, а у вашому барузері відкриється кімната з вказаною адресою, де ви матимете змогу спілкуватися зі своїми студентами, які теж повинні зайти на цю адресу зі своїх комп'ютерів. Система працює лише у браузарах Chrome, Firefox i Opera, але найбільше можливостей, (зокрема можливість трансляції не тільки зображення з веб-камери, а й з монітора користувача) надає Chrome. Одночасно в одній кімнаті може спілкуватися не більше восьми осіб.

Відразу після відкриття кімнати система запитує, чи даєте ви згоду на використання вашої веб-камери і мікрофона. Потрібно згодитися з системою, після чого можна розпочинати спілкування.


.

Щоб усі ваші співрозмовники мали змогу зібратися у одній кімнаті, їм треба повідомити її адресу. Для цього можна використовувати будь-які засоби: електронну пошту, SMS тощо. Є можливість розсилання безкоштовних SMS безпосередньо з сайту appear.in.

Якщо ви використовуєте Moodle, то найпростішим способом довести до студентів адресу кімнати для спілкування є створення у вашому курсі гіперпосилання на її адресу, наприклад, таке: Кімната для нашого спілкування. Можна також створити ресурс типу URL, що посилається на цю адресу:

  1. Натиснути в курсі "Добавить элемент или ресурс” та вибрати "Гиперссылка

  2. Далі ввести назву, наприклад: "Кімната для нашого спілкування”, в поле "Описание” - Початок зустрічі об 11:00, 26 січня 2016 року, а у поле "Адрес (URL)” вставити посилання на сервіс - https://appear.in/harmonius-dunlin


2.JPG


Для того щоб розпочати спілкування у визначений час викладачу та студентам буде достатньо просто клацнути мишкою це посилання або ресурс:


3.JPG


Примітка! Максимальна кількість учасників вебінару - 8.