Найбільш поширені запитання (FAQ)

СТУДЕНТУ

Як прив'язати сторінку до електронної адреси


__________________________________________________________________________________________

Ви часто зустрічаєтеся з двома проблемами: 1. втрата пароля для входу на сайт; 2. відновлення пароля. Існує кілька шляхів її вирішення: по-перше, зв'язатися з нами через телефон гарячої лінії; по-друге, написати лист на нашу електронну адресу; по-третє, відновити і за допомогою своєї електронної пошти. Останнє викликає, як правило, труднощі. Справа в тому, що користувачі сайту крім логіна і пароля мають, адреса електронної пошти, який формувався системою сайту автоматично. Фактично він є не існуючим. Що б мати можливість використовувати сервіс "відновлення пароля" Вам необхідно:

1. зайти в «Мій профіль»;

2. натиснути кнопку «Перегляд профілю»;

3. натиснути кнопку «Редагувати інформацію»;

4. на сторінці, що з'явилася знайти пункт «Адреса електронної пошти»;

5. замінюємо електронну адресу на існуючу (відновлення не відбувається якщо привязати адреси mail.ru, yandex.ru і подібні, тому рекомендуємо завести пошту на gmail.com);

6. в разі виникнення проблем з відновленням пароля необхідно зайти, на вказану вами електронну адресу і підтвердити прив'язку до сайту.

Рекомендуємо користувачам прив'язати свою сторінку до існуючої електронної пошти і вразі втрати доступу до сайту вхід можна відновити через цю пошту.